Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17670
Stary 14.03.2011, 16:38
Ja tylko chciałbym usłyszeć od kogoś kompetentnego (i później doświadczyć tego w rzeczywistości), że trybuna C zostanie otwarta dla kibiców na mecz z Górnikiem (30.04) lub najpóźniej na Amicę (11.05)...
Odpowiedz cytując