domin_czyzyny napisał(a):

|
takie wpisy to pisać można na forum klubu, który jest najtańszym kiblem w Krakowie! a nie na forum Wisły Kraków
|
Jak będę miała dylemat gdzie jakie wpisy umieszczać, niewątpliwie zwrócę się po radę do autorytetów z Czyżyn.
Cytat:
|
Klub nie jest winien, ale jest ofiarą!
|
To oczywiste. Nie wymagam uświadamiania w tym względzie.
Jednakowoż klub zapewne orientuje się w kwestii budowy i OBECNYCH opóźnień. I być może ktoś kto w okół klubu się obraca wie więcej co się mówi w kuluarach w tej sprawie.
I tego głównie dotyczyło moje pytanie - gdyż od ostatnich 3 tygodni nie jestem w temacie budowy na bieżąco.
Czy teraz dostatecznie jasno się wyraziłam ?
Co do samego stadionu - to niejednokrotnie go broniłam i tu na forum i w dyskusjach w tzw. " realu".
Natomiast permanentne opóźnienia - wybacz - przechodzą już granicę dobrego smaku - i wywołują zdenerwowanie, nie tylko moje.
Gdy ogłaszano Euro 2012 - jednym z haseł Krakowa było " jako jedyne miasto mamy stadion w budowie i zaawansowane prace przy nim".
Minęło kilka lat a my nadal mamy "stadion w budowie " i tak na prawdę nie wiadomo kiedy będzie ukończony.
Budowa innych stadionów postępuje o wiele szybciej.