Ela napisał(a):

^^
Czy inwestor, wykonawca, klub... whatever, tłumaczy się z obecnych opóźnień ?
Przecież oficjalny termin oddania całego stadionu miał być 15 marca ?
Niedługo ( jeśli nie już ) będzie można zgłosić nasz obiekt do Księgi Rekordów Guinnessa, jako najdłużej budowany stadion nowoczesnej Europy.
Są głosy ( wśród kibiców sympatyzujących z innymi klubami ekstraklasy ), iż powinno się przemianować ulicę tak aby to był stadion nie przy Reymonta tylko przy Remonta :]
Ileż można !
|
takie wpisy to pisać można na forum klubu, który jest najtańszym kiblem w Krakowie! a nie na forum Wisły Kraków
Klub nie jest winien, ale jest ofiarą!