Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17668
Stary 14.03.2011, 15:58
Ela napisał(a):Wyświetl post
^^
Czy inwestor, wykonawca, klub... whatever, tłumaczy się z obecnych opóźnień ?
Przecież oficjalny termin oddania całego stadionu miał być 15 marca ?

Niedługo ( jeśli nie już ) będzie można zgłosić nasz obiekt do Księgi Rekordów Guinnessa, jako najdłużej budowany stadion nowoczesnej Europy.

Są głosy ( wśród kibiców sympatyzujących z innymi klubami ekstraklasy ), iż powinno się przemianować ulicę tak aby to był stadion nie przy Reymonta tylko przy Remonta :]

Ileż można !
takie wpisy to pisać można na forum klubu, który jest najtańszym kiblem w Krakowie! a nie na forum Wisły Kraków

Klub nie jest winien, ale jest ofiarą!
Odpowiedz cytując