^^
Czy inwestor, wykonawca, klub... whatever, tłumaczy się z obecnych opóźnień ?
Przecież oficjalny termin oddania całego stadionu miał być 15 marca ?
Niedługo ( jeśli nie już ) będzie można zgłosić nasz obiekt do Księgi Rekordów Guinnessa, jako najdłużej budowany stadion nowoczesnej Europy.
Są głosy ( wśród kibiców sympatyzujących z innymi klubami ekstraklasy

), iż powinno się przemianować ulicę tak aby to był stadion nie przy Reymonta tylko przy Remonta :]
Ileż można !