Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
mulda
Senior Member
Od: 12.2010
Offline
#
1278
14.03.2011, 15:27
A w jaki sposob ominac wersje light ?
Chce poprostu otworzyc pelna oficjalna strone w telefonie.
http://wisla-krakow.net/
mulda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mulda
Znajdź inne posty napisane przez mulda