Wojtas napisał(a):

Melikson z piłką jest szybszy niz bez niej a ten rajd to napawde mistzostwo 
Jakbysmy czesciej robili takie zakupy,nabywajac wrecz perełke ktora przychodzi i od razu staje sie liderem tej druzyny ,to bysmy w pucharach napewno pograli dluzej a nie wtopy zaliczali
|
Niestety, jak widać po ostatnich transferach taka perełka trafia się jedna na pięć - i to na pięć dobrych zakupów. A więc niestety raz na parę lat.
Nie oszukujmy się - gość jest warty kilka mln EUR, i to że Stan go wypatrzył za 650 tys EUR to jakiś cud.