Wyświetl pojedynczy post
Skipper
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3437
Stary 14.03.2011, 14:58
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Rios z Widzewem mimo kilku minut pokazał pare ciekawych zagrań.

Skipper - jeśli wg. Ciebie Genkov był bezproduktywny to proponuje otworzyć oczy.Chłop robi naprawde duzo dla drużyny,czasem wystarczą małe rzeczy (vide przytrzymanie Ben Radzi dzięki czemu Mały zdobył bramkę)

co do zmian ogólnie, to ja czasem chcialbym zobaczyć nawet 3 w połowie,ale co jeśli wtedy dostaniemy w papę?
Maaskant wie co robi.

Wiem że nie jest, i widzę że robi. Z Widzewem miałem wrażenie że trochę już mu sił zabrakło (zwłaszcza jeśli chodzi o pressing na połowie rywala w jego wykonaniu) i można by wówczas Riosa już wprowadzić, powiedzmy ok. 70min a nie czekać z tym praktycznie do końcowego gwizdka.
Ostatnio edytowane przez Skipper : 14.03.2011 o godz. 15:01.
everybody on earth wanna rap
Odpowiedz cytując