Hmmm z Arką drugą połowę graliśmy piach? Nie wydaję mi się...mecz z Ruchem fantastyczna decyzja, wpuszczesnie Jirsaka który strzela bramkę i zalicza asystę,,,czego wymagać więcej od trenera? Co do meczu z Widzewem to dał pograł Łobo prawie 10 min i mecz wcześniej wcale nie był taki rozstzygnięty nawet przy 2-0 bo Widzew ciąglę groźnie atakował.Myślę, że jeśli przyjdzie(wreszcie) taki mecz gdzie albo zdecydowanie nie będzie szło albo wręcz przeciwnie(3-0) dla nas to Maaskant da więcej pograć rezerwowym.
