kreseq napisał(a):

To co zrobil Komorowski to byl rozboj w bialy dzien
|
Dlatego, może dojdziecie w koncu do wniosku że to jest .... a nie piłkarz.To jest Nasza piłka - wynieśli chłopa na piedestały bo strzelił 2 bramki z dystansu, potem od braku laku łatał dziury w Legii. Był niby bocznym obrońcą, czasem środkowym ciekawe kiedy zagra na defensywnym i będzie Darek Dudka nr2.
Jakbyście od razu zdali sobie sprawe z tego ze to jest kaleka a nie piłkarz to inaczej by sie sezon toczył.
(Dobry obrońca strzeliłby bez problemu,ba chociaz trafiłby w bramkę w meczu przeciwko Wiśle, teraz Śląsk)
A tak to jedzie chłop na farmazonie dobrego obrońcy, odebrać pilke nie jest aż tak cięzko, przeciez w naszej lidze graja w niektorych klubach hiperkalecy, Jakub Dziółka sobie nawet dobrze radził.
E:
http://www.youtube.com/watch?v=gMVIP...layer_embedded
niższa liga, no ale żeby takie jajca.