Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9444
Stary 14.03.2011, 13:11
kreseq napisał(a):Wyświetl post
To co zrobil Komorowski to byl rozboj w bialy dzien
Dlatego, może dojdziecie w koncu do wniosku że to jest .... a nie piłkarz.To jest Nasza piłka - wynieśli chłopa na piedestały bo strzelił 2 bramki z dystansu, potem od braku laku łatał dziury w Legii. Był niby bocznym obrońcą, czasem środkowym ciekawe kiedy zagra na defensywnym i będzie Darek Dudka nr2.
Jakbyście od razu zdali sobie sprawe z tego ze to jest kaleka a nie piłkarz to inaczej by sie sezon toczył.
(Dobry obrońca strzeliłby bez problemu,ba chociaz trafiłby w bramkę w meczu przeciwko Wiśle, teraz Śląsk)
A tak to jedzie chłop na farmazonie dobrego obrońcy, odebrać pilke nie jest aż tak cięzko, przeciez w naszej lidze graja w niektorych klubach hiperkalecy, Jakub Dziółka sobie nawet dobrze radził.

E: http://www.youtube.com/watch?v=gMVIP...layer_embedded

niższa liga, no ale żeby takie jajca.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 14.03.2011 o godz. 13:25.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując