|
Podbeskidzie - Wisła 0:2 ( 0:1)
Skład: Pareiko - Cikos, Chavez, Jaliens , Paljić - Melikson, Sobolewski , Jirsak, Kirm - Genkov , Małecki,
Zmiany: Wilk , Rios , Łobodziński
Bramki: Małecki, Kirm
Ostatnio edytowane przez madenn : 19.03.2011 o godz. 13:37.
|