Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9439
Stary 14.03.2011, 11:21
Biorąc pod uwagę jak ta nasza buraczana liga wygląda to wcale się nie zdziwię jak się Żydki utrzymają. Wcale takie złego składu nie mają, wczoraj chwilami na tle słabego Lecha wyglądali przyzwoicie. Nie jest powiedziane, że muszą zdobyć te 24 pkt. Może im być potrzebne nawet 12 pkt. Aktualnie do PB mają 6 pkt.
Odpowiedz cytując