Przemas napisał(a):

|
Wg mnie mają niewielkie szanse aby wyjść poza strefę spadkową. Wg obliczeń ich trenera aby się utrzymać potrzebują w rundzie wiosennej zdobyć 24 pkty czyli równowartość 8 zwycięstw. Zostało im 12 meczów z pośród których muszą wygrać co drugi. Wg mnie niewykonalne. W dodatku nie mają ani obrony ani ataku. Także 1. liga na bank. Pytanie tylko na którym miejscu i czy ich czasem PZPN nie uratuje.
|
A moim zdaniem znajomy fryzjera wyciagnie ich (Pasy) z kanału...
Do bidnej Polonii i cienkiej Ary już coraz bliżej.
Widzew i Ruch moim zdaniem wyjdą obronna ręką. Coś tam wygrają od czasu do czasu+składy lepsze od PB i AG+trochę więcej punktów.