Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9436
Stary 14.03.2011, 10:41
Patrzac na ostatnie nasze mecze, ciekawy jestem czy doczekam sie spotkania, w ktorym sedzia nie zaliczy totalnego klopsa Tak czy siak zagralismy jak ostatnie ....y w ataku. Jak sie nie strzela to sie nie wygrywa.

To co zrobil Komorowski to byl rozboj w bialy dzien


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując