Patrzac na ostatnie nasze mecze, ciekawy jestem czy doczekam sie spotkania, w ktorym sedzia nie zaliczy totalnego klopsa

Tak czy siak zagralismy jak ostatnie ....y w ataku. Jak sie nie strzela to sie nie wygrywa.
To co zrobil Komorowski to byl rozboj w bialy dzien
