|
Musi być 18-20 sensownych grajków. Gdy jeden ma kontuzję albo spadek formy wchodzi drugi i nie zaniża poziomu. Inaczej nawet jak wejdziemy cudem (droga typu Levadia, Debrecen itp.) to potem będzie manto i co gorsza dodatkowo regres w lidze (vide Amica).
|