|
Zauważyłem że poleciał mój post i Giganta dotyczący studzenia podniecenia wywołanego przez wygraną pasów.
To jest forum Wisły i wszelkie objawy "kibicowania" największemu wrogowi powinny być zduszane w zarodku.
Pozdr!
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|