Brzytwa128 napisał(a):

Mały w tym momencie budowania drużyny jest dla nas zbyt cenny by go sprzedawać.
Nie wyobrażam sobie kwoty 5 mln ojro, a za mniej sprzedawać sensu nie ma, bo ktoś mus grać - w ofensywie na razie grają głównie Mały z Maorem, trochę Kirm.
|
ponoć ma zapisaną kwotę odstępnego 3 mln euro