Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43842
Stary 14.03.2011, 09:53
Brzytwa128 napisał(a):Wyświetl post
Mały w tym momencie budowania drużyny jest dla nas zbyt cenny by go sprzedawać.

Nie wyobrażam sobie kwoty 5 mln ojro, a za mniej sprzedawać sensu nie ma, bo ktoś mus grać - w ofensywie na razie grają głównie Mały z Maorem, trochę Kirm.

ponoć ma zapisaną kwotę odstępnego 3 mln euro
Odpowiedz cytując