|
Otóż to! Może to nie miejsce na tego typu wypowiedzi, bardziej to pasuje do polityki transferowej albo nasi piłkarze...
W temacie o naszych zawodnikach napisałem, ze mamy wielu zawodników, którzy poza boiskiem są spokojni, ułożeni, a na boisku dają z siebie wszystko, można powiedzieć, ze rozładowują emocje.
I tutaj widać tę zmianę polityki. Kiedyś niby mieliśmy świetnych piłkarzy. Ale Żurawski, Frankowski, Szymkowiak, Majdan - inteligentni, ale z ciętym językiem. Trochę takie cwaniaczki. Było też parę gwiazdorów. Niesforny Uche. itd.
Teraz chyba każdy nasz piłkarz jest spokojny, skromny. Niby nie ma żartów w szatni, jest mieszanka międzynarodowa, ale nie ma też gwiazdeczek. Nawet wbrew pozorom Małecki to skromny, ambitny i inteligentny chłopak. I ta wspólna cecha naszych piłkarzy sprawia, że są wyniki. Łatwo kompletować zawodników po zwycięstwach, gra jeszcze idealna nie jest, ale naprawdę to wszystko idzie w dobrym kierunku. Nie liczy się narodowość, ale styl gry i osobowość.
Ostatnio edytowane przez gianbuffon : 14.03.2011 o godz. 01:28.
|