Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9818
Stary 13.03.2011, 23:57
Orson,
oczywiście krytyka obrony, która w 7 meczach straciła 1 gola to kpina, ale znowu nie można ich wychwalać pod niebiosa. Na naszą ligę, z taką skutecznością rywali, to jest ok. Po za tym swoje też robi Pareiko.
Ale w pucharach nikt nie będzie marnował takich prezentów od naszych obrońców. Nie uważam za konieczne jej wzmacnianie. To znaczy środek jest ok, jedynie potrzeba zmienników albo raczej rywali o miejsca w składzie dla Paljica i Cikosa. Reszta to jest kwestia ogrania. Obrona nie będzie funkcjonowała jak należy po trzech meczach. Na to potrzeba co najmniej 1 rundy. Także jeśli wszystko pójdzie ok, to nawet z takim składem możemy sobie poradzić w pucharach. Jedynie trzeba pomyśleć o tych bokach, bo w przypadku absencji Paljica, czy Cikosa nie ma kto grać...
Odpowiedz cytując