Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9427
Stary 13.03.2011, 22:13
Ja bym pasiastych jednak nie skreślał wręcz przeciwnie fartowna wygrana za tydzień i podwoją zdobycz punktową z zeszłej rundy. A to spowoduje że lada moment i będą na skraju spadkowej a potem to już droga wolna...
Odpowiedz cytując