Wyświetl pojedynczy post
Ikki
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Aleksandrów Kujawski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9814
Stary 13.03.2011, 21:59
A zauważyliście co Kazek powiedział o naszej obronie? Oto, że według niego jest FANTASTYCZNA! Chavez, Bunoza i Czikosz robią kawał dobrej roboty z tyłu, a Paljicia ciągnie do przodu;p
To ja już sam nie wiem jaka ta nasza obrona jest... tragiczna czy fantastyczna;/
Ostatnio edytowane przez Ikki : 13.03.2011 o godz. 22:02.
Odpowiedz cytując