|
Kolejka dla nas rewelacyjna. Ci co mieli to potracili punkty. A, że akurat Cracovia wygrała - trudno. Nie zapominajcie, że tak naprawdę Craxa gra na wyjzdach i z Arką i z Bytomiem. Wiec dla nich te dwa mecze będą kluczowe. A to, że dziś odstrzelili kulejorza to na plus dla nich. A my powinniśmy wziać naukę z tego dzisiejszego meczu bo na Reymonta trza będzie uważać na tyły to raz, a dwa oni są do pokonania dzięki Mr. Uwajaj tak na 2-3 do jaja. My musimy wygrywać to co jest do wygrania proste czyli z dołami tabeli bez względu na styl gry plus mecze z Jagą i Lechem u siebie. Wtedy mecze na Legii, Lechii, Śląsku, które uważam za najcięższe możemy uznać za takie, że wpadka we wszystkich trzech nie zaszkodzi nam wogóle.
Konkluzja. Takie mecze jak Wisła - Arka na Hutniku i derby w Sosnowcu nie mają prawa nam się przytrafiać, a jeśli już- to trzeba wygrać we Wrocławiu, Gdańsku i wsi warszawskiej aby to się jakoś zbilansowało. A reszta ligi zrobi swoje czyli potraci też punkty. Jestem pewny, że po ostatnim meczu z Polonią Warszawa pod wodzą ch...j wie kogo, pójdziemy radośnie na rynek odebrać co swoje i tyle w temacie.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
|