Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#469
Stary 13.03.2011, 21:20
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
...
Bunoza nie nadaje się do tarcia chrzanu a co dopiero aby grać w defensywie Wisły.
Mnie on coraz bardziej osłabia. Zachowuje się jak słaby obrońca z C-klasy. Czy kryty czy nie - wykop nie wiadomo do kogo, zero klepki... Boi się, nie ma zaufania do partnerów że będzie na niego?

Generalnie: kondycja, motoryka, walka, ambicja - prawie bez zarzutu. Rozgrywanie oraz gra pozycyjna - chaos i jeszcze raz chaos. Powtarzam to co ostatnio, wygrywamy w/w elementami + wyższe indywidualne umiejętności. Nie wiem skąd wynika brak płynnej gry w ataku pozycyjnym: Maaskant za mało na to naciska, boją się wychodzić do gry, przeciwnik tak kryje że się nie da (). Szczerze mówiąc, ten ostatni element zaczyna mnie coraz bardziej niepokoić. Efektywna gra bez piłki przecież nie wymaga aż takiego wysiłku, jak gonienie na okrągło po stracie piłki.
Odpowiedz cytując