klusek106 napisał(a):

|
Czy jesli sprzedajac auto zataje ze pali olej i gosciu np po miesiacu sie zorientuje to moge miec jakies nieprzyjemnosci ?
|
Poczytaj o rękojmi przy sprzedaży, zwłaszcza w KC.
Poza tym, jak ja kupowałem auto to się zabezpieczyłem na taki wypadek w umowie, z zastrzeżeniem że w przypadku ukrytych wad umowa jest nieważna.