Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21183
Stary 13.03.2011, 21:17
klusek106 napisał(a):Wyświetl post
Czy jesli sprzedajac auto zataje ze pali olej i gosciu np po miesiacu sie zorientuje to moge miec jakies nieprzyjemnosci ?
Poczytaj o rękojmi przy sprzedaży, zwłaszcza w KC.

Poza tym, jak ja kupowałem auto to się zabezpieczyłem na taki wypadek w umowie, z zastrzeżeniem że w przypadku ukrytych wad umowa jest nieważna.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując