Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9810
Stary 13.03.2011, 21:04
tofik napisał(a):Wyświetl post
W Rugby będziemy z tymi wyspiarzami grać ? On im ma uciekać, oszukiwać, a nie rozbijać barami.
Z resztą dla drużyn angielskich to my jesteśmy drwale, a nie odwrotnie.
Ne chodzi mi o to, że ma walczyć z rywalami tak jak Sobol. Chodzi mi bardziej o to, czy jak raz, drugi gość mu wejdzie w stylu Mielcarza, to Melikson będzie miał dalej ochotę do gry. Jeśli w ogóle będzie do niej zdolny.
Nie zakładam z góry, że będzie się bał gry, po prostu jestem ciekaw jak się sprawdzi w taki meczu. A głęboko wierze, że niezależnie od przeciwnika zawsze będzie zostawał tyle zdrowia na boisku, co w tych dotychczasowych meczach w Wiśle

A z tym Dzalamidze to dajcie spokój. Wystarczy zagrać jeden dobry mecz i eksperci z C+ już kreują gwiazdę ligi ehh
Gruziński Messi? Buhahaha Chavez go zjadł na śniadanie. Nawet przyjąć piłki i utrzymać się przy niej nie potrafi...
Ostatnio edytowane przez gianbuffon : 13.03.2011 o godz. 21:07.
Odpowiedz cytując