Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9805
Stary 13.03.2011, 20:45
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
Może nie kwestionował, ale powiedziałbym, ze patrzy na niego z umiarkowanym optymizmem. Póki co wygląda bardzo dobrze, na pewno jest to wielkie wzmocnienie. Ale co będzie jak trafimy na jakichś mocnych fizycznie przeciwników, grających ostrą piłkę? Sam jestem tego ciekaw jak będzie grał z takimi Wyspiarzami, czy Skandynawami. Szkoda, ze nie przyszedł do nas przed meczami sparingowymi, wtedy wiedzielibyśmy mniej więcej jak sobie radzi z taką grą.
Zauważ jednak jedną rzecz. Taki Stilic mógłby się uczyc od Maora waleczności. Fakt pod względem ostatniego podania, kreatywności bośniak jest lepszy ale już takie rzeczy jak dynamika, szybkosc, przyspieszenie, walecznośc, walka w powietrzu, kondycja już są pod stronie Melexa.Dodajmy że nasz zawodnik może z powodzeniem zagrac na każdej pozycji w pomocy a Semir już nie.
Odpowiedz cytując