Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9803
Stary 13.03.2011, 20:38
Może nie kwestionował, ale powiedziałbym, ze patrzy na niego z umiarkowanym optymizmem. Póki co wygląda bardzo dobrze, na pewno jest to wielkie wzmocnienie. Ale co będzie jak trafimy na jakichś mocnych fizycznie przeciwników, grających ostrą piłkę? Sam jestem tego ciekaw jak będzie grał z takimi Wyspiarzami, czy Skandynawami. Szkoda, ze nie przyszedł do nas przed meczami sparingowymi, wtedy wiedzielibyśmy mniej więcej jak sobie radzi z taką grą.
Ostatnio edytowane przez gianbuffon : 13.03.2011 o godz. 20:40.
Odpowiedz cytując