Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
misiek088
Member
 
 
Od: 04.2008
Skąd: Zakopane

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9414
Stary 13.03.2011, 20:29
No w Polonii to są jajca
DyskoPolo bedzie walczyć o utrzymanie
szkoda mi tylko Smolarka - a tak to wiadoome jw. - Wszyscy dla nas zagrali
"Domyśl się, że rzeczy nie układały się ...
To niedługo zniknie i będzie daleko, daleko stąd.
Kiedy duże drogi rozpadają się,
i myślisz, że uczucie pozostanie,
Musisz skądś zacząć

Ja będę w tym miejscu! "
Odpowiedz cytując