No w Polonii to są jajca

DyskoPolo bedzie walczyć o utrzymanie
szkoda mi tylko Smolarka - a tak to wiadoome jw. - Wszyscy dla nas zagrali
"Domyśl się, że rzeczy nie układały się ...
To niedługo zniknie i będzie daleko, daleko stąd.
Kiedy duże drogi rozpadają się,
i myślisz, że uczucie pozostanie,
Musisz skądś zacząć
Ja będę w tym miejscu! "