Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9412
Stary 13.03.2011, 20:25
Jeśli by mi ktoś powiedział że przed tą kolejką Amica , Legia , Jaga przegra a my odskoczymy Legia na 5pkt i Jadze na 4pkt to bym powiedział idź się lecz , po tej kolejce jestem tak szczęśliwy że hoho

Szkoda że Sraxa wygrała , remis byłby lepszy.

Jeszcze na deser zwolniony trener Polonii haha
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując