Jeśli by mi ktoś powiedział że przed tą kolejką Amica , Legia , Jaga przegra a my odskoczymy Legia na 5pkt i Jadze na 4pkt to bym powiedział idź się lecz , po tej kolejce jestem tak szczęśliwy że hoho
Szkoda że Sraxa wygrała , remis byłby lepszy.
Jeszcze na deser zwolniony trener Polonii haha
