Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9399
Stary 13.03.2011, 19:34
Józek kolejny raz dał czadu Jeszcze tydzień temu w CF powiedział, że Theo zostanie do końca sezonu bez względu na wyniki, a tu taka miła niespodzianka

Powiedzmy sobie szczerze, że nasza liga jest tak nieprzewidywalna, że Cracovia może się jeszcze utrzymać. 5-6 punktów to nie jest wcale dużo. Porażka Polonii Bytom za tydzień z nami i już może być gorąco. Pasy z Koroną, która ostatnio nic nie gra i może się zbliżyć na 2 punkty.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 13.03.2011 o godz. 19:37.
Odpowiedz cytując