|
Szkoda, że Craxa wygrała bo się za bardzo pasiaści podniecą. Ale z drugiej strony to się trzeba cieszyć, bo Lech nie podskoczy wyżej w tabeli.
Nie rozumiem tylko zachowania kibiców- to ma być mecz przyjaźni? o.O Mają jakieś bardzo dziwne pojęcie na ten temat... Jedni prowadzą swój doping, drudzy swój; kibice Craxy wygwizdują piłkarzy Lecha... Nie, to nie jest dziwne. To jest frajerskie.
W.Kaczmarek- Nie wiem co on tam ma w sercu i w głowie, ale obrzezani go doceniają i to bardzo. o.O W sumie po Cabaju mają kogoś porządniejszego więc się nie dziwię, ale z drugiej strony Wojtek po Wiśle i Śląsku, a ma szacuneczek jakby był ich wychowankiem.
|