Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9387
Stary 13.03.2011, 19:09
Wsciekly Pies napisał(a):Wyświetl post
My z kolegami to już kombinujemy aby dogadać się z Borkiem lub Kołtoniem i wmówić że jesteśmy talentami z Antarktydy, wynegocjować ogromny kontrakt i do klubu Kokosa
U mnie by to nie przeszło, ale życzę powodzenia i najlepiej 6 letniego kontraktu po 10 koła na miesiąc

Proud napisał(a):Wyświetl post
Co jak co, ale konsekwencję cenię u ludzi.

Kilka kolejek - zmiana - kilka kolejek - zmiana - kilka kolejek zmiana - itd.

W takim tempie to myślę, że za jakiś czas to kilku naszych forumowych speców od taktyki ma szansę się załapać na Konwiktorską.
U buków postawić ile wytrzyma następy trener Polonii
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując