U mnie by to nie przeszło, ale życzę powodzenia i najlepiej 6 letniego kontraktu po 10 koła na miesiąc
Proud napisał(a):

Co jak co, ale konsekwencję cenię u ludzi.
Kilka kolejek - zmiana - kilka kolejek - zmiana - kilka kolejek zmiana - itd.
W takim tempie to myślę, że za jakiś czas to kilku naszych forumowych speców od taktyki ma szansę się załapać na Konwiktorską.
|
U buków postawić ile wytrzyma następy trener Polonii
