TeeS napisał(a):

Co by nie mówić o Wojciechowskim - jest chłop konsekwentny w tym co robi. Szacun
|
Co jak co, ale konsekwencję cenię u ludzi.
Kilka kolejek - zmiana - kilka kolejek - zmiana - kilka kolejek zmiana - itd.
W takim tempie to myślę, że za jakiś czas to kilku naszych forumowych speców od taktyki ma szansę się załapać na Konwiktorską.
