Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9386
Stary 13.03.2011, 19:07
TeeS napisał(a):Wyświetl post
Co by nie mówić o Wojciechowskim - jest chłop konsekwentny w tym co robi. Szacun
Co jak co, ale konsekwencję cenię u ludzi.

Kilka kolejek - zmiana - kilka kolejek - zmiana - kilka kolejek zmiana - itd.

W takim tempie to myślę, że za jakiś czas to kilku naszych forumowych speców od taktyki ma szansę się załapać na Konwiktorską.
Odpowiedz cytując