Kameleon napisał(a):

Wojciechowski to psychol jeśli to okaże się prawdą. Zmienia trenerów jak rękawiczki i w sumie pod tym względem przypomina Cupiała kiedy też był tak "nawiedzony". Teraz na oczy przejrzał, ze to do niczego dobrego nie prowadzi i opanował się zwalniając tylko w ostateczności. Cóż jego pieniądze i może robić z nimi co chce. Jednak jeśli ma ich za dużo zawsze te 2000 złotych na moje konto może dawać w ramach darowizny

z pewnością się nie obrażę

.