|
Podbeskidzie - Wisła 0:2 (0:0)
Skład: Pareiko - Cikos, Chavez, Jaliens, Paljic - Melikson, Wilk, Sivakov - Małecki, Genkov, Kirm
Zmiany: Jirsak, Rios, Łobodziński
Bramki: Małecki, Melikson
Ostatnio edytowane przez kolarz90 : 15.03.2011 o godz. 14:22.
|