Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
Nosalka
Member
Od: 03.2008
Offline
#
2083
13.03.2011, 17:41
fialo
napisał(a):
Ile dzisiaj białoczerwonych w Kauflandzie? Bo się napinali, że dziś komplet będą mieli ?
Na komplet to to nie wygląda
Doczekałem się WTSK.
Nosalka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nosalka
Znajdź inne posty napisane przez Nosalka