snyrting napisał(a):

Oglądając żenujące widowisko w Lubinie przypomniałem sobie o zacytowanym wyżej użytkowniku, który próbował na tym forum lansować tezę, że Polonia staje się na naszych oczach piłkarską potęgą 
Ciekaw jestem czy Theo ma już kupiony bilet powrotny do Holandii...
|
Można tylko żałować, że tego Pana już z nami nie ma, ale gdyby zachowywał się jak należy to pewnie by dalej z nami był

2 bramka dla Zagłębia wisi w powietrzu.