Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9354
Stary 13.03.2011, 17:02
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Oglądając żenujące widowisko w Lubinie przypomniałem sobie o zacytowanym wyżej użytkowniku, który próbował na tym forum lansować tezę, że Polonia staje się na naszych oczach piłkarską potęgą

Ciekaw jestem czy Theo ma już kupiony bilet powrotny do Holandii...
Można tylko żałować, że tego Pana już z nami nie ma, ale gdyby zachowywał się jak należy to pewnie by dalej z nami był 2 bramka dla Zagłębia wisi w powietrzu.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując