Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9349
Stary 13.03.2011, 16:20
martonas napisał(a):Wyświetl post
Niby to dużo kolejek, z tym że my naprawdę musielibyśmy sporo punktów pogubić a Lech już praktycznie żadnego (co wydaje się mało prawdopodobne przy Bakero, który nie wiadomo czemu jest w Polsce uznawany za jakiegoś eksperta szkoleniowego, choć trener jest z niego marny), żeby zagrożenie z ich strony stało się realne.
Oni mają na tyle mocny i wyrównany skład, że nawet jeśli Bakero wymieni kilka ogniw na słabsze, to wciąż Lech będzie bardzo groźnym zespołem. Na dobrą sprawę brakuje im tylko skrzydłowych, a wszystkie inne pozycje mają co najmniej przyzwoicie obsadzone. Chyba nawet Bakero nie jest w stanie tak uszkodzić tego zespołu, by uniemożliwić im dobicie do czołówki.
Na ile stać Wisłę dowiemy się dopiero za 3-4 mecze ligowe, bo na razie gramy z dołami tabeli i to wcale nie były łatwe, jednostronne spotkania.
Odpowiedz cytując