Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9344
Stary 13.03.2011, 15:33
Wymarzona kolejka dla nas. W sumie jeszcze tylko wtopa kartofli i będzie idealnie. Cracovia nawet jak wygra to wiele jej to nie poprawi sytuacji więc niech grają chcąc nie chcąc dla nas.
Śląsk się rozkręca i w meczu z nami może byś różnie. Z drugiej strony - bez jaj Orest potrafi zrobić zespół ale chyba kiedyś wreszcie przegra. Najlepiej tylko raz w tej rundzie. Lechia gra falami. Pytanie jak będzie w meczu z nami. Tak się jakoś poukładało, że największe problemy możemy mieć w meczach ze zgodami. Z Legią w imię tradycji "przegrana w Warszawie idzie w parze z mistrzostwem" jakoś ewentualną porażkę przeżyję. Oczywiście najlepiej wygrać do końca ze wszystkimi.
Odpowiedz cytując