klusek106 napisał(a):

|
Czy jesli sprzedajac auto zataje ze pali olej i gosciu np po miesiacu sie zorientuje to moge miec jakies nieprzyjemnosci ?
|
Jak pali olej to powinien to zauważyć wczesniej bo z rury wydechowej wydostaje sie ciemniejszy dym. No chyba że jest to nie tak widoczne, ale z drugiej strony to widziały gały co kupowały
