Wyświetl pojedynczy post
Bik
Senior Member
 
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21180
Stary 13.03.2011, 15:16
klusek106 napisał(a):Wyświetl post
Czy jesli sprzedajac auto zataje ze pali olej i gosciu np po miesiacu sie zorientuje to moge miec jakies nieprzyjemnosci ?
Jak pali olej to powinien to zauważyć wczesniej bo z rury wydechowej wydostaje sie ciemniejszy dym. No chyba że jest to nie tak widoczne, ale z drugiej strony to widziały gały co kupowały
Odpowiedz cytując