Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9798
Stary 13.03.2011, 15:12
A jakie durne komentarze [większość]

Fajnie, że Patryk umie sie zdystansować do tego i wie, że nie ma co na każdym kroku wojować z całym światem.
A pan Dyzma niech sobie znajduje kolejnych "polskich niemców czy francuzów" (choć akurat do Matuszczyka czy Obraniaka nie mam nic).
Przy okazji któregoś z meczy można by zasugerować powołanie dla Patryka jak niegdyś krzyczeliśmy "-Leo! -Co? -Brożek!"* Bo ja nie rozumiem, jak powołanie może dostać jakiś Kucharczyk z Legii co się ledwie pojawił, a Małecki nie. Mały sie dobrze rozwija i o ile jeszcze co nieco poprawi to nas nie stać na to by tracić talenciaka.

*-Z tym, że Leo to w miarę inteligentny człowiek, a pan Franz... Nie chcę go obrażać, ale to co on sobą prezentuje - wstyd!

Co do Patryka- podoba mi się jego zachowanie po meczach, gdzie zawsze podchodzi pod G i nie zapomina o nas-kibicach, i ostatni schodzi do szatni.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując