Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 9.
Wyświetl pojedynczy post
M@Terac
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Rzeszów
Offline
#
518
13.03.2011, 14:49
Podbeskidzie - Wisła 0:3 (0:1)
Skład: Pareiko - Cikos, Jaliens, Chavez, Paljic - Melikson, Sivakov, Wilk - Małecki, Genkov, Kirm
Zmiany: Rios, Łobodziński, Jirsak
Gole: Melikson,Małecki,Genkov
www.ymt24.pl
M@Terac
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do M@Terac
Odwiedź stronę domową użytkownika M@Terac!
Znajdź inne posty napisane przez M@Terac