Małecki w końcu zmądrzał i wychodzi/wyjdzie mu to na dobre.
PS. Polacy z Wisły mogliby wziąć sprawy w swoje ręce i nauczyć obcokrajowców jakiejś innej przyśpiewki niż Jazda,Jazda,Jazda... Chyba wielki problem to nie będzie, a w końcu jakieś urozmaicenie. Bo z tym lidera mamy wyszło bosko
