ponury napisał(a):

|
Byś się zdziwił jak soundmagici potrafią grać za 50-60zł...
|
no grać może i dobrze potrafią, ale ile ? Pól roku ? Rok ? Spieprzą się nie z mojej winy i co ? Komu to reklamować.
Nie ujmuję posiadaczom takich słuchawek, ale po prostu za 5 dyszek chciałbym coś oryginalnego i...3 produkty tylko na allegro znalazłem, trochę to dziwne nie sądzicie ? Ja wiem, że teraz do każdej nowej komórki daje się słuchawki, no ale jak ktoś nie chce mieć tych seryjnych ( zwykle douszne do wypadają z uszu ), tylko chce kupić kanałowe, to co ? Gdzie ma to zrobić ? W media markcie widziałem po 2 paki haha