Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21174
Stary 13.03.2011, 13:58
ponury napisał(a):Wyświetl post
Byś się zdziwił jak soundmagici potrafią grać za 50-60zł...
no grać może i dobrze potrafią, ale ile ? Pól roku ? Rok ? Spieprzą się nie z mojej winy i co ? Komu to reklamować.

Nie ujmuję posiadaczom takich słuchawek, ale po prostu za 5 dyszek chciałbym coś oryginalnego i...3 produkty tylko na allegro znalazłem, trochę to dziwne nie sądzicie ? Ja wiem, że teraz do każdej nowej komórki daje się słuchawki, no ale jak ktoś nie chce mieć tych seryjnych ( zwykle douszne do wypadają z uszu ), tylko chce kupić kanałowe, to co ? Gdzie ma to zrobić ? W media markcie widziałem po 2 paki haha
Odpowiedz cytując