|
Taka prawda jego wypowiedź bezsensowna, wciąż tylko powtarzają jak to im Arboleda czy Perquis by się przydali, tu pojawia się piłkarz który ma paszport, ma możliwość gry, fakt jest w Polsce krótko i grał już w Izraelu ale na pewno nie jest mniej że się tak wyrażę "polski" niż obaj panowie wymienieni wcześniej. I w zaistniałej sytuacji Zieliński mówi coś tak głupiego.
P.S Żeby nie było niedomówień, ja też nie jestem za tym żeby Meliksona wpychać do kadry, piszę to tylko w kontekście tego jak Smuda zabiega o Arboledę czy kilku innych graczy zagranicznych do reprezentacji i wypowiedzi Zielińskiego na ten temat.
Ostatnio edytowane przez GJ1906 : 13.03.2011 o godz. 13:12.
|