Wyświetl pojedynczy post
biziu25
Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9793
Stary 13.03.2011, 12:36
żal mi już jest Meliksona... co wywiad to pada pytanie czy dobrze się czuje w Krakowie gdzie wszyscy a zwłaszcza kibice Wisły są rasistami i antysemitami... żałosne, ale ja to tak odbieram, to dziennikarze napędzają taką otoczkę wokół nas. Nic tylko pogratulować.
Odpowiedz cytując