Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#444
Stary 13.03.2011, 12:26
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Fajnie, że wróciliśmy do ustawienia Bunoza - Chavez. Z Jaliensem w ostatnich dwóch meczach straciliśmy bramki, a w starym ustawieniu nie tracimy. I nie ma tu znaczenia, że czasami np.
Ale w meczu z Podbeskidziem straciliśmy bramkę po błędzie w ustawieniu Bunozy - jak dla mnie to obecnie najsłabszy punkt obrony. Z chęcią zobaczyłbym Ustawienie chavez + Jaliens
Odpowiedz cytując