Oldpara napisał(a):

|
Fajnie, że wróciliśmy do ustawienia Bunoza - Chavez. Z Jaliensem w ostatnich dwóch meczach straciliśmy bramki, a w starym ustawieniu nie tracimy. I nie ma tu znaczenia, że czasami np.
|
Ale w meczu z Podbeskidziem straciliśmy bramkę po błędzie w ustawieniu
Bunozy - jak dla mnie to obecnie najsłabszy punkt obrony. Z chęcią zobaczyłbym Ustawienie chavez + Jaliens
