Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9791
Stary 13.03.2011, 11:56
Proud napisał(a):Wyświetl post
Dajcie już spokój z tą kadrą.

W Reprezentacji mają grać Polacy. Kadra to nie klub.

Niech Chłopak gra tam gdzie mu serce podpowiada. A mówił już, że jest związany z Izraelem.
Tylko wspomniałem o temacie wywołanym przez Borka - moje zdanie jest identyczne jak Twoje. W reprezentacji tylko Polacy.
Odpowiedz cytując