Proud napisał(a):

Dajcie już spokój z tą kadrą.
W Reprezentacji mają grać Polacy. Kadra to nie klub.
Niech Chłopak gra tam gdzie mu serce podpowiada. A mówił już, że jest związany z Izraelem.
|
Tylko wspomniałem o temacie wywołanym przez Borka - moje zdanie jest identyczne jak Twoje. W reprezentacji tylko Polacy.