Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
KROKU
Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4468
Stary 13.03.2011, 11:55
Jedno pytanie czy wiecie dla czego pusty jest sektor E25 lub E26 jest taki pusty pas nie było tam ani jednej osoby wyglada to tak jakby to były miejsca dla kogos zarezerwowane czy coś nie wiem o co to chodzi ale wyglada to słabo tali puste miejsca
Odpowiedz cytując