Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
KROKU
Member
Od: 06.2007
Offline
#
4468
13.03.2011, 11:55
Jedno pytanie czy wiecie dla czego pusty jest sektor E25 lub E26 jest taki pusty pas nie było tam ani jednej osoby wyglada to tak jakby to były miejsca dla kogos zarezerwowane czy coś nie wiem o co to chodzi ale wyglada to słabo tali puste miejsca
KROKU
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KROKU
Znajdź inne posty napisane przez KROKU