Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9790
Stary 13.03.2011, 11:51
Dajcie już spokój z tą kadrą.

W Reprezentacji mają grać Polacy. Kadra to nie klub.

Niech Chłopak gra tam gdzie mu serce podpowiada. A mówił już, że jest związany z Izraelem.
Odpowiedz cytując