Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#437
Stary 13.03.2011, 11:48
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Na stojąco nie będziemy zawsze wygrywać nawet w polskiej lidze, co dopiero w europejskich pucharach.
Nasza drużyna to na razie "prowizorka". Nie ma stylu, nie ma rytmu, nie ma gry zespołowej, zarówno w ofensywie jak i defensywie. Są tylko "indywidualności"... Nie chciałbym, żeby ktoś potraktował to jako zarzut, po prostu stwierdzam fakt. Przypuszczam, że żaden trener po tylu zmianach w składzie nie ułożyłby tego lepiej w tak krótkim czasie. Problem polega na tym, że w lecie, nawet, jeśli będziemy zadowoleni z kolejnych transferów, czeka nas kolejna rewolucja. Znowu więc trzeba będzie myśleć o zgraniu zespołu, znowu kolejni zawodnicy będą musieli się zaaklimatyzować. Trudno więc w takiej perspektywie myśleć ze spokojem o pucharach.
Odpowiedz cytując